karrier

Social media menedzser

A Hilaris Hotels online marketing csapatába keressük új kollégánkat. Szállodai marketing tapasztalat nem szükséges, csak hozd magaddal a kreativitásod!

Akkor gyere hozzánk, ha igényed van tanulni, fejlődni és később projekt menedzserré válni.

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak és szívesen dolgoznál egy jó hangulatú csapatban, ahol a magánélet-munka egyensúlya fenntartható, akkor küldd el az önéletrajzod a hello@hilarishotels.hu email címre.

Feladatok:

  • Hilaris hotels szállodák social media felületeinek kezelése
  • Tartalomgyártás
  • Weboldalak szerkesztése (kisebb szerkesztési feladatok)
  • Webcikkek írása és feltöltése a weboldalra
  • Social media hirdetés kezelés

Elvárások:

  • Nagyfokú kreativitás, jó szövegírási készség
  • Social media trendek ismerete
  • Social media platformok magabiztos használata (hirdetéskezelő is): Facebook, Instagram, Tik Tok, Pinterest, LinkedIn,

Előnyt jelent:

  • AI alkalmazás ismeret
  • Canva ismerete
  • WordPress admin felületének ismerete
  • Gyakorlat szálloda marketingben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Heti 2-3 nap home office
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, barátságos csapat
  • Kedvezményes utazási lehetőség a Hilaris Hotels szállodáiba
  • Rugalmas munkaidő